Küpsised
Oleme pühendunud teie käest veebis kogutud andmete täieliku turvalisuse tagamisele. Me kasutame küpsiseid, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Küpsised aitavad meil paremini ära tunda teie vajadusi ning võimaldavad meil mõõta ning parandada veebilehe toimivust. Te saate alati ise otsustada, kas ja millised küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Sisenedes meie veebilehele nõustute küpsiste kasutamisega. Me jätame endale õiguse teha aeg–ajalt muudatusi meie küpsiste seadistuses. Kõik tehtud muudatused ilmuvad sellel lehel ning jõustuvad kohe. Soovitame korrapäraselt siia vaadata, et olla kursis küpsiste kasutamisega. Meie veebilehe kasutamise jätkamine tähendab, et te nõustute küpsiste kasutamisega.

Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse arvutisse (või mobiiltelefoni), mis salvestatakse ajal, kui külastate mõnda veebisaiti. Nad ei kahjusta teie arvutit. Info salvestamise otstarve on aidata veebisaitidel meeles pidada, mida olete varem teinud. Nad toimivad nn järjehoidjana, mis aitavad parandada teie erinevate lehekülgede sirvimist täites ülesandeid, jättes meelde kasutaja eelistusi, kuvades teile asjakohast veebisisu ning aitab tagada turvalist sidusteenuste kasutamist (näiteks internetipank).

Milliseid küpsiseid me kasutame
Me kasutame järgmisi küpsiseid meie kodulehel:

1. Seansiküpsiseid
Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid kasutatakse veebilehe teatud funktsioonide, näiteks pangatehingute teostamise jms võimaldamiseks ning nad kaovad kui logite internetipangast välja või sulgete veebilehitseja. Meie internetipank kasutab ainult teenuse toimimiseks vajalikke seansiküpsiseid. Kui te lahkute (logite välja) internetipangast, siis küpsised kaovad. Pidage meeles, et ilma küpsiste lubamiseta ei saa te internetipanka kasutada.

2. Püsiküpsised
Püsiküpsised jäävad teie seadmesse kuni te need kustutate või kuni kehtib nende eelseadistatud kehtivusaeg. Need küpsised on tavaliselt funktsionaalsed küpsised, mida kasutatakse selleks, et mäletada teie seadeid, eelistusi ja kohandatud sisu.

Näiteks meie kasutame seda tüüpi küpsiseid teie eelistuste talletamiseks, et neid peetaks meeles ka järgmise külastuse puhul. Näiteks, kui külastate meie kodulehte ja valisite mõne kindla filiaali, siis järgmisel veebikülastusel on see lehekülg teie algusleheküljeks.

Samuti kasutame püsiküpsised anonüümsete liiklusandmete kogumiseks, et aru saada kuidas meie veebilehte kasutatakse, milliseid lehekülgi külastatakse kõige rohkem ja kui kaua. Need küpsised on nn analüütilised küpsised, mis aitavad meil teha parendusi meie kodulehel, et teie leheküljekülastus oleks veelgi mugavam. Püsiküpsised ei sisalda teie isikuandmeid!

3. Kolmanda osapoole küpsised
Kolmanda osapoole küpsised on need, mis on meie veebilehel, kuid mis on teiste võrgulehtede poolt seatud. Me kasutame väga vähe kolmanda osapoole küpsised.

Lingid teistele veebilehtedele
Oluline on meeles pidada, et kui leheküljel mida te külastate, on lisatud link teisele veebilehele, siis võib see leht kasutada küpsised ja neil küpsistel võivad olla teistsugused seadistused. Handelsbanken ei vastuta teiste veebilehtede küpsiste eest ning me soovitame teil tutvuda nende küpsiste seadistustega.

Kuidas blokeerida küpsised
Kui soovite keelata, piirata või blokeerida küpsised, mis on meie poolt määratud (või mis tahes muul veebilehel), saate seda teha seda igal ajal veebilehitseja seadete alt või leidke lisateavet aadressilt All about cookies*
All about cookies

NB! Valides küpsiste blokeerimise võib teil tekkida raskusi teenuste kasutamisega ning veebileht ei pruugi toimida ettenähtud viisil.

NB! Link tärniga (*) viib teid välisele veebisaidile mille omanik ei ole Handelsbanken.© Svenska Handelsbanken AB (publ)
» Privacy notice